O nás

Stavební práce Olomouc

Jsme firma, která provádí stavební a výškové práce převážně v Olomouci a okolí.

Zabýváme se stavbou rodinných domů, sádrokartony, bytová jádra, obklady, rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen,vnitřní štukové omítky, dlažby, zámecké dlažby, ploty. Máme dlouhodobě pracovní zkušenost s jinými obory související se stavbami (elektrikáři, vodaři,)

Důraz klademe na kvalitu a maximální spokojenost zákazníka.

Seznámit se blíže s představami a přáni investora nám pomáhá při realizaci dosáhnout těch nejlepších výsledků. Přímému jednání a komunikaci se zákazníkem proto přikládáme velký význam. Tím že jsme malí podnikatelé, záleží nám na naší, vámi oceněné práci. To je pro pracovníka tou největší reklamou. Možnost před zahájením úkonu zažádat o předběžný finanční odhad prací.

Výškové práce Olomouc

Kam se nedostane lešení či jiná technika, tam se dostaneme my!

Hledáte odborníky na práce ve výškách? Stojí před Vámi úkol, na který si sami netroufnete? Výškové práce zahrnují všechny stavební, montážní i lakýrnické činnosti. Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to horolezeckou technikou. Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce levněji

Výškové práce pomocí horolezecké techniky Vás vyjdou levněji. Žádná stavba lešení, ani jiná podobná klasická řešení. Ušetříte. Pokud však charakter práce vyžaduje lešení či montážní plošiny, zvládneme i tuto práci. Za dobu našeho úspěšného fungování v oboru výškových prací jsme získali zkušenosti z rozsáhlé škály různých řemeslných činností. Naše výškové práce horolezeckou technikou šetří Váš čas a peníze. Vždy vybereme řešení, nejvhodnější pro danou situaci.

Oblasti, kde se nejčastěji pohybujeme:

Brno,Olomouc,Ostrava,Přerov,Prostějov,Zlín

Provádíme veškeré výškové práce v lokalitě Olomouc i celé ČR.