Natěračské práce

  • nátěry stožárů vysokého napětí, vysílačů a osvětlení
  • nátěry fasád
  • nátěry žlabů, svodů, oplechování a hromosvodů
  • nátěry střech
  • nátěry komínů továrních budov
  • nátěry chat, dřevěných částí domů a podbití
  • nátěry veškerých železných a dřevěných konstrukcí
  • nátěry mostních konstrukcí a jejich zábradlí

Naše firma Zednické a výškové práce Morava pro Vás zajistí natěračské práce nejen ve výškách. Veškeré povrchy vystavené povětrnostním vlivům (dešti, vodě, sněhu, mrazu) potřebují stálou ochranu, jinak dochází k jejich degradaci a rozpadu a opravy takto poškozených částí jsou pak několikanásobně dražší než jejich pravidelná údržba. Provádíme nátěry všemi druhy barev, ať už syntetické a polyuretanové barvy na kovové konstrukce nebo vodou ředitelné na dřevo.

Nátěry střech

Nejčastěji provádíme nátěry plechových a alukrytových střech včetně klempířských prvků. Vaši střechu nejprve důkladně očistíme od volných částí barvy, nečistot, volné suti z komínů a štítů. Popřípadě ošetříme i chemicky proti růstu mechů a jiných porostů. Očištění probíhá buď ručně, při malém rozsahu, jinak používáme tlakovou vodu s příměsí proti růstu hub a mechů. Provedeme zednické opravy na komínech, atikách a také opravy klempířských prvků (hromosvodů, oplechování). A následné proběhne samotný nátěr Vámi zvolenou barvou. Kterou Vám z našich zkušeností rádi doporučíme.

Nátěry žlabů, svodů, oplechování, parapetních a atikových plechů

Všechny tyto části střechy potřebují zvýšenou ochranu, protože jsou velmi namáhané a její zanedbání pak způsobuje zatékání do konstrukce domu a obrovské náklady na následnou opravu. A přitom za poměrně nízké náklady je možné tomu zabránit. Za pomocí horolezecké techniky natíráme veškeré svody, žlaby (okapy), oplechování, parapety, hromosvody, zábradlí balkónů, ventilační průduchy a mřížky. V případě nutnosti provedeme částečnou nebo úplnou výměnu klempířských prvků.

Nátěry dřevěných částí staveb

Natíráme dřevěné části rodinných, činžovních domů a chat. Jako jsou palubkové podbití, venkovní krokve, verandy, dřevěné štíty a terasy. Konstrukce Dále provádíme nátěry veškerých ocelových a dřevěných konstrukcí. Nátěry mostů, vysílačů, komínů, sloupů, stožárů vysokého napětí a osvětlení. V továrních halách provádíme nátěry rozvodů, trubek, nosníků, vzduchotechnik a jeřábů.

Fasády

Zajišťujeme také nátěry fasád panelových a činžovních domů. Betonových staveb a sil.