Instalace reklamy

Naše firma Zednické a výškové práce Morava Vám zajistí kompletní servis při realizaci vaší reklamy počínaje výrobou loga, návrhu celé reklamní plochy včetně pak tisku a instalace, zavěšení či namalování na Vámi zvolené místo. Dále zajišťujeme kompletní elektroinstalační práce k osvětlení reklamní plochy nebo světelné reklamy.

K dispozici nabízíme grafika, který Vám, při úzké spolupráci s Vámi navrhne logo a vzhled celé reklamní plochy. Reklamu následně vytiskneme na Vámi požadovaný materiál a zavěsíme na určené místo. Máte možnost vybírat ze všech druhů reklamních ploch a rádi Vám poradíme takový způsob, který by pro Vás byl opravdu tím nejlepším.

Nejčastěji používanými jsou reklamní plochy na fasádách domů. Ideálním místem pro Vaši reklamu jsou štítové zdi, kde se nejčastěji používá atypická reklama ve tvaru domu. Zaměříme Vám dům a vyrobíme plachtu na míru. Následně za použití horolezecké techniky nebo plošiny vyrobíme rám z ocelových kotev a ocelového lana, rozvedeme elektroinstalaci, osadíme osvětlení a pak do rámu vypneme na gumová lana samotnou kvalitní plachtu s Vaší reklamou. Namontujeme a vyrobíme pro Vás jakýkoliv reklamní banner, billboard, bigboard, reklamní plachtu či desku.

Dalším populárním místem na reklamní plochu jsou staré komíny továren. Na komín pro Vás namalujeme vaše logo či nápis, popřípadě je-li komín menší, je možno zavěsit i plachtu. Na velké komíny plachty nedoporučujeme!

V neposlední řadě se věnujeme i montážím reklamních ploch na různé konstrukce stožárů, nosných částí sportovních stadiónů, sloupů či střech. Na střeše vyrobíme konstrukci včetně statického posudku a na ní nainstalujeme reklamní plochu.